Vlečena škropilnica Dubex Actor

Dubex Actor
cena na zahtevo
Kontaktirajte prodajalca
Vrni mi klic
Vlečena škropilnica Dubex Actor - Agroline
Vlečena škropilnica Dubex Actor | Slika 1 - Agroline
Vlečena škropilnica Dubex Actor | Slika 2 - Agroline
Vlečena škropilnica Dubex Actor | Slika 3 - Agroline
Vam je oglas zanimiv?
Prošnja za dodatne fotografije
1/3
Cena:
na zahtevo
Želim prejeti obvestilo, ko se cena spremeni
Znamka: Dubex
Model: Actor
Leto: 2009
Lokacija: Nizozemska Beilen6553 km to "United States/Columbus"
Id.št. zaloge trgovca: 970099
Datum objave: več kot en mesec
Osi
Velikost pnevmatike: 620/70R42
Stanje
Stanje: rabljeno

Več podrobnosti — Vlečena škropilnica Dubex Actor

prijs: Op aanvraag
Omschrijving
Dubex Actor landbouwspuit
Met 33/36 bomen
Kantdop op 33 meter
Fusee gestuurd
Dubbele pomp
Lucht afsluitbare doppen (lucht van trekker)
Mueller comfort terminal met joystick
Prošnja za dodatne informacije
Važno
Description provided by the seller. Please verify all details directly with the seller.
Nasveti za nakup
Varnostna navodila
Preverjanje prodajalca

Če se odločite za nakup opreme po nizki ceni, se prepričajte, da ste komunicirati z resničnim prodajalcem. Izvedite čim več informacij o lastniku opreme. Eden od načinov goljufanja se je predstavljati za resnično podjetje. V primeru suma o tem obvestite nas za dodatno kontrolo preko obrazca za povratne informacije.

Preverjanje cene

Preden se odločite za nakup natančno preglejte več prodajnih ponudb, da boste razumeli povprečno ceno izbrane opreme. Če je cena ponudbe, ki vam je všeč, veliko nižja od podobnih ponudb, pomislite na to. Pomembna razlika v ceni lahko kaže na skrite napake ali pa na poskus prodajalca na goljufivo ravnanje.

Ne kupujte izdelkov, katerih cena je preveč drugačna od povprečne cene za podobno opremo.

Ne dajajte soglasja za dvomljive obljube in predplačane izdelke. V primeru dvoma se nikar ne bojte pojasniti podrobnosti, zahtevajte dodatne fotografije in dokumente za opremo, preverite pristnost dokumentov in postavite vprašanja.

Dvomljivo predplačilo

Gre za najpogostejšo vrsto goljufije. Nepošteni prodajalci lahko zahtevajo določen znesek - predplačilo - torej "rezervacijo" vaše pravice do nakupa opreme. Tako goljufi lahko zberejo veliko količino denarja in izginejo, mi pa ne moremo več stopiti z njimi v stik.

Varjante take goljufije lahko vključujejo:
  • Prenos predplačila na kartico
  • Ne opravite predplačila brez dokumentov, ki potrjujejo postopek prenosa denarja, če prodajalec v sporočilu izraža dvom.
  • Prenos na račun "skrbnika" (agenta)
  • Takšna zahteva bi morala biti zaskrbljujoča, verjetno komunicirate z goljufi.
  • Prenos na račun podjetja s podobnim imenom
  • Bodite previdni. Goljufi se lahko prikrijejo kot znane družbe, saj opravijo manjše spremembe imena. Ne prenesite sredstev, če je ime podjetja sumljivo.
  • Zamenjava lastnih podatkov na računu resničnega podjetja
  • Pred prenosom poskrbite, da so navedeni podatki pravilni in da se nanašajo točno na določeno podjetje.
Se naleteli na goljufijo?
Sporočite nam
Varnostna navodila
Podobni oglasi
vlečena škropilnica Dubex Vector
1
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2011
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
8.500 €
Vlečena škropilnica
2008
Prostornina rezervoarja 5.000 l Pokritost 45 m
Nizozemska, Reusel
Kraakman B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Dubex Vector vlečena škropilnica Dubex Vector
2
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2013
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
Naročite se za prejemanje novih oglasov iz te rubrike
vlečene škropilnice Dubex leto: od 2006 do 2012
S klikom tukaj se strinjate z našim pravilnikom o zasebnosti in uporabniško pogodbo.
vlečena škropilnica Dubex Actor
1
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2011
Prostornina rezervoarja 5.000 l Pokritost 45 m
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Dubex Mentor vlečena škropilnica Dubex Mentor vlečena škropilnica Dubex Mentor
3
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2004
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
12.500 € Neto
Vlečena škropilnica
2007
Pokritost 40 m
Nizozemska, Broekland
BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Agrifac Milan vlečena škropilnica Agrifac Milan vlečena škropilnica Agrifac Milan
3
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2012
Prostornina rezervoarja 4.200 l
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Agrifac 5839 vlečena škropilnica Agrifac 5839 vlečena škropilnica Agrifac 5839
3
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2007
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Dubex Actor vlečena škropilnica Dubex Actor vlečena škropilnica Dubex Actor
3
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2017
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Hardi Commander 4500i
1
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2012
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
3.250 € Neto
Vlečena škropilnica
2010
Nizozemska, Heukelum
Uittenbogerd Heukelum BV
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Dubex Velton 98800 za dele vlečena škropilnica Dubex Velton 98800 za dele
2
900 €
Vlečena škropilnica
2008
Pokritost 36 m
Ukrajina, Derzhiv
TOV "BIORENA"
Kontaktirajte prodajalca
57.500 € Neto
Vlečena škropilnica
2012
Pokritost 45 m
Nizozemska, Broekland
BRUGGEMAN MECHANISATIE B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica CHD  F3033 vlečena škropilnica CHD  F3033 vlečena škropilnica CHD  F3033
3
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2015
Pokritost 33 m
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Amazone UX 5200
1
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
vlečena škropilnica Agrifac ZA 3433
1
Cena na zahtevo
Vlečena škropilnica
2002
Nizozemska, Beilen
Zonna B.V.
Kontaktirajte prodajalca
6.545 €
Vlečena škropilnica
2006
Prostornina rezervoarja 4.000 l Pokritost 27 m
Nemčija, Liebenwalde
Landtechnik B.Wacker
Kontaktirajte prodajalca
27.077 € Z DDV-jem
Vlečena škropilnica
2009
Nemčija, Hamburg
E-FARM GmbH
Kontaktirajte prodajalca
16.000 $ ≈ 13.720 €
Vlečena škropilnica
2009
Vzmetenje zračno/zračno Storilnost 40 ha/uro Prostornina rezervoarja 5.600 l Pokritost 36 m Delovna hitrost 12 km/h
Ukrajina
AGROTEMATIK TOV
Kontaktirajte prodajalca
16.648 € Z DDV-jem
Vlečena škropilnica
2009
Prostornina rezervoarja 4.500 l Pokritost 30 m
Nemčija, Schora
Worch Landtechnik GmbH
Kontaktirajte prodajalca